Özel Tasarımlar

Verano Mutfak

Özel Tasarımlar

Evinin, ofisinin veya yaşam alanının konforu hayat kaliteni oldukça etkileyen unsurlar arasındadır. Bu nedenle bulunduğun ortamın hem rahat hem de kullanışlı olması önemlidir. Kullandığın mobilyaların yaşadığın mekâna uyumlu olması gerekir. Peki, kişiye özel mobilya tasarımı nedir?

Günümüzde birçok mobilya tasarımı bulunsa da eve veya ofise uyum sağlamayabiliyor. Mekânın genişliği ve yüksekliği gibi pek çok unsur seçimleri zorlaştırabiliyor. Hem mekânla hem de kişisel tercihlerle uyumlu bir mobilyaya sahip olmak göründüğü kadar kolay olmayabilir. Kişiye özel mobilya tasarımı sana bu konuda yardımcı olur. İstediğin malzemelerin kullanıldığı, seçtiğin renkte, bulunduğun mekânın ölçülerine göre üretilmiş ürünlerle kendi mobilyanı tasarlayarak hem yaşam alanını hem de kendi zevkini buluşturabilirsin.

Kişiye özel mobilya tasarımı ile yaşam alanını her yönüyle kullan

Evinin veya ofisinin rahat, kullanışlı ve şık olması motive edicidir. Örneğin çok geniş bir alanda, eşyaların küçük ve mekân ile orantısız olması kullanışsızdır. Aynı şekilde kısıtlı alana sahip mekânlarda da fazla veya büyük eşyaların kullanımı boğucu ve basık bir atmosfer yaratabilir. Dolayısıyla alanın geniş veya dar olması, yüksek veya basık tavana sahip olması, az-çok ışık alması, iç tasarımı gibi faktörler, fabrikasyon olarak üretilmiş mobilyalar söz konusu olduğunda sorun çıkarabilir.

Mobilyanın ölçüleri, rengi ve tasarımı zevkine hitap etse de teknik açıdan evine veya ofisine uyum sağlamayabiliyor. Turem’le kendi mobilyanı tasarlayarak yaşam alanının her köşesini verimli bir şekilde kullanabilirsin.

Tamamlanan proje görsellerimiz için galeri sayfamızı ziyaret ediniz.

Galerimiz